Wszystkiego najlepszego dla naszych pociech świętujących w tym miesiącu urodziny!

W miesiącu lipcu i sierpniu dyżur pełni nasza placówka przy ul.Drużbackiej 2 tel.: 605 040 772. Na wszystkie dzieci, które uczestniczą w programie wakacyjnym czeka moc wrażeń. Każdy tydzień w każdym miesiącu poświęcony jest innemu tematowi, co za tym idzie organizowany jest inny rodzaj zajęć.

  • Tydzień I: "W bajkowym ogrodzie": czytanie bajek, odgrywanie ról , bajkowe zagadki, kalambury, stroje, W starym kinie- bajki wyświetlane z projektora z lat 60/70 w zaciemnionej sali ,tekst czytany przez nauczyciela- dzieci uwielbiają ten rodzaj kina.
  • Tydzień II: "W zdrowym ciele zdrowy duch" - wiele różnych działań w terenie, współzawodnictwo sportowe- różne konkurencje, sportowe rymowanki, lepienie medali z masy solnej,
  • Tydzień III: " Ahoj piraci" opowieści morskie, opowieści o zwyczajach piracki zagadki, malowanie żagla pirackiego,śpiewanie piosenek pirackich budowanie statku pirackiego, podróż statkiem w świat, kompletowanie stroju pirackiego, poszukiwanie skarbu jednym słowem bardzo ekscytujący tydzień który zakończył się wielkim zjeżdżaniem na zjeżdżalni , którą na cały dzień zasponsorował dla naszych dzieci SKOK STEFCZYKA za co bardzo dziękujemy.
  • Tydzień IV:  Muzyka jest wszędzie" -  to muzyka dziecięca i muzyka poważna, która towarzyszy dzieciom w wielu róznych działaniach. Malowanie muzyką, opowieści przy muzyce. Dużo przebywania na świeżym powietrzu , sporo aktywności ruchowych, smaczne posiłki i uśmiechnięte buzie to nasze wakacje 2015.

 

 

Galeria:

View the embedded image gallery online at:
http://promyczek24.pl/138-wakacje.html#sigFreeId42cdf71d9a