Wszystkiego najlepszego dla naszych pociech świętujących w tym miesiącu urodziny!

Niepubliczne Przedszkole Językowe "Promyczek"  funkcjonuje  w dwóch  budynkach: nasze młodsze grupy dwulatków, trzylatków i mała grupa czterolatków mają swoje królestwo w budynku macierzystym przy ul. Drużbackiej 2.

W charyzmatycznej, przedwojennej willi z wieżyczką, sale, kąciki zabaw, toalety, szatnia zostały zorganizowane i urządzone właśnie pod kątem dzieci najmłodszych. Nasze przedszkole jest bardzo kameralne, zachowuje domową przyjazną atmosferę, co w znacznym stopniu ułatwia Maluchom adaptację i przejście do roli Przedszkolaka. 

View the embedded image gallery online at:
http://promyczek24.pl/o-nas.html#sigFreeIde955957c02

Starsze grupy: czterolatki, pięciolatki i sześciolatki mieszczą się w budynku przy ul. Żwirki i Wigury 7.

Potrzeby i możliwości dzieci starszych  są już inne niż maluszków, stąd inne wyposażenie sal dydaktycznych, wiele kącików tematycznych np. Teatrzyk "A ku-ku", Kącik Młodego Naukowca, osobna sala do nauki języków obcych: angielskiego, niemieckiego, wspaniale wyposażona sala gimnastyczna w której odbywają się tańce, karate, rytmika, wiele zajęć ruchowych.

Najnowszym osiągnięciem naszego Przedszkola jest niezwykła wręcz sala multimedialna, która ma bardzo różnorodne zastosowania.

View the embedded image gallery online at:
http://promyczek24.pl/o-nas.html#sigFreeIde265d0c09f

Pomieszczenia i place zabaw przy obydwu obiektach przeszły gruntowną adaptację i spełniają wszystkie wymogi instytucji potwierdzających bezpieczne przebywanie w nim dzieci.

Zostały wyposażone i dostosowane do możliwości ruchowych dzieci. Małe Promyczki rosną i rozwijają się, dlatego w każdym miesiącu przybywa u nas zabawek, układanek, bajek, pomocy usprawniających motorykę małą, dużą oraz stymulujących rozwój intelektualny dzieci.

 

View the embedded image gallery online at:
http://promyczek24.pl/o-nas.html#sigFreeId299dbaf0ce

Celem naszym było stworzenie przedszkola naszych marzeń, w którym dziecko będzie czuło się dobrze i bezpiecznie, a pochłonięte wieloma różnorodnymi zajęciami, jakie proponujemy, wspaniale rozwinie się intelektualnie, fizycznie i emocjonalnie i doskonale przygotuje się do następnego etapu edukacyjnego jakim będzie szkoła.